شرکت مشاوره تجاری آریان (Arian International Consulting) با مدیریت آقای افشین صالحی با شماره 47716/ 32365 و دارالترجمه آریان با شماره 32365/47724 در شهر هایدلبرگ آلمان ثبت و واقع شده است. مشاوره تجاری آریان با سابقه و تجربه پانزده سال فعالیت مستمر در زمینه روابط بین الملل و روابط تجاری ایران و آلمان، از سال 2010 میلادی خدمات گسترده ای در زمینه مهاجرت و اخذ اقامت از طریق را ه های قانونی و طبق قوانین اقامت و مهاجرت آلمان ارائه میدهد. بخش مهاجرت شرکت مشاوره تجاری آریان در هر یک از طرق مهاجرت و با بهره مندی از تجارب گسترده و تخصصی تیم مجرب متشکل از وکلای دادگستری در آلمان(وکلای معتمد سفارت آلمان در تهران) و وکلای دادگستری ایران و فارغ التحصیلان از بهترین دانشگاه های آلمان در 90% پروژه های مهاجرتی موفق بوده و دارای رفرنسهای بسیاری میباشد. مراجعه کنندگان و متقاضیان بیشماری از طریق ما و با مشاوره دقیق و حرفه ای تیم ما اقامت آلمان دریافت کرده اند.

اساس اُلویت های شرکت مشاوره تجاری آریان بر مهارت های فنی و تخصصی، راه حل های پایدار و مدیریت فرهنگی پی ریزی شده است. خدمات ما ورود شما را به بازارهای جهانی تسریع مینماید.

تخصص های ما

ویزای کار آلمان

ما با توجه به تخصص شما، کار مورد نظرتان را خواهیم یافت تا با عقد قرارداد کاری و دریافت کارت آبی اروپا بتوانید اقامت دائم را دریافت کنید.

ویزای تحصیلی آلمان

ما با سالها سابقه موفق درزمینه خدمات تحصیلی (با موقعیت اقامت دائم و اشتغال پس از اتمام تحصیلات) در کشور آلمان، آماده ارائه خدمات به علاقمندان می باشیم.

ویزای سرمایه گذاری آلمان

اگر به دنبال سرمایه گذاری و ثبت شرکت و یا هر فعالیت تجاری دیگر در آلمان هستید، ما با وکلای رسمی دادگستری آلمان شما را تا راه اندازی کسب و کارتان همراهی خواهیم کرد.

ویزای کاریابی

اگر قصد دارید وارد بازار کار آلمان شوید و خودتان به صورت مستقل به جستجوی کار بپردازید، ی توانید با اخذ ویزای 6 ماهه کاریابی وارد آلمان شوید.

همین الان استارت بزنید

فهرست
چطور میتونم کمکتون کنم؟ چت با ما